Hizmetlerimiz

 

KAHRAMANMARAŞ GÜNLÜK KİRALIK EV

Full eşyalı 2+1 / 1+1 lüks dairelerimiz her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olup, günlük, haftalık, aylık olarak kiraya verilmektedir. Kahramanmaraş merkezde bulunan dairemiz, Piazza avm’ye yürüme mesafesindedir. Cafe, lokanta, market, fırın gibi rutin ihtiyaçlarınıza cevap verecek konumdadır. Bir evde olması gereken bütün araç ve gereçleri içermektedir. Dairemiz klimalı ve gayet ferahtır. Temizliği düzenli olarak yaptırılmaktadır.

Hava alanına 20 dk
Alışveriş merkezine 5 dk
Şehir merkezine 10 dk
Otogara ise 10 dk mesafededir.

İlandaki fotoğraflar temsili değil, dairelerimizin kendi resimleridir. güven, hijyen ve konfor önceliğimizdir.
Hafta sonu özel günler kişi ve gün sayısına göre fiyatlarımız değişim göstermektedir detaylı bilgi için arayınız…

KAHRAMANMARAŞ AYLIK KİRALIK EV

Kahramanmaraş Üniversitesi Civarında bulunan 1+1 Full eşyalı dairelerimizdir. Her müşteriden sonra detaylı bir şekilde temizlik robotları ve deneyimle personelimizle detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bütün kişisel kullanılan ürünler yenileriyle değiştirilmektedir. Önceliğimiz her zaman temizlik olmuştur. Konaklayacağınız kişi sayısına uygun olarak daireler tercihen sunulmaktadır.

Daireler Gerçekten Konforlu mu?

Temizlik ve güven olarak otel konforunda olan dairelerimiz aylık veya yıllık kiralık daire şeklinde kendi evinizdeymiş gibi rahat etmenizi sağlayacak düzen ve temizliktedir.

KAHRAMANMARAŞ KONAKLAMA

Kahramanmaraş’ta yer alan Tayfun Konaklama, ücretsiz WiFi erişimi ve oturma alanıyla hizmet vermektedir.

Konaklama birimlerinde yemek alanı, buzdolabı ve set üstü ocak içeren tam donanımlı bir mutfak vardır. Bazı birimler teraslı ve/veya balkonludur.

Bu tesis ayrıca Kahramanmaraş’ın en iyi fiyat/memnuniyet oranına sahiptir